Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Ti a Fi Yemek & Organizasyon Kurumsal

1 gün önce   Sarı Sayfalar   İstanbul   8 Gösterim

0.0 yıldız

Bilgiler

Adres Süleyman Demirel Caddesi. Sun Flower AVM K:3 No:96 Esenkent, 34510 İstanbul
Web Sitesi http://www.tiafi.com.tr

Konum


Kayıtlı olduğu ilçe: İstanbul


Ti a Fi Yemek & Organizasyon www.tiafi.com.tr https://www.instagram.com/tiafiyemek/

Biz kimiz?

Kurumsal firma tanıtımlarını sevmediğimizden size süslü şeyler anlatmayacağız.

Kalabalık bir aileden geliyoruz. Bizim için aile demek; titizlikle hazırlanmış, sıcacık sohbetlerin yapıldığı lezzetli sofralarda buluşmak demek. Özenle seçilmiş ürünler, anneanneden kalan tarifler, mevsiminde hazırlanmış konserveler, tatlı bir telaş içinde yapılan hazırlıklar ve sonunda kurulan sevgi dolu aile sofrası bizi anlatıyor.

Anne olmanın gururunu taşıyarak, yaptığımız her yemeğe anne gözü ile bakıyoruz. Çocuklarımıza yedirmeyeceğimiz hiç bir ürünün mutfağımıza girmesine izin vermiyoruz. İşte bu yüzden de #tekrakibimizanneniz

Toptancıların kapıya getirdiği standart ürünleri tercih etmiyoruz, alışverişlerimizi köylüyü ve küçük esnafı destekleyecek şekilde bizzat seçerek yapıyoruz. Et, tavuk, balık ve benzeri ürünlerin de menşei belli olanlarını itinayla seçiyoruz, bu konuda taviz vermiyoruz. Erişte, tarhana, salça ve konserve ürünlerimizi aile çiftliğimizde yetişen tamamen doğal ürünlerle annemize hazırlatıyoruz.

Müşteri kavramını sevmediğimiz için, bizi tercih ederek yemek ve davet hizmeti alan herkesi "dostumuz" olarak görüyoruz, ailemizin bir parçası kabul ediyoruz.

En önemlisi, yemeklerimize sevgimizi de katarak lezzet veriyoruz ve en güzel yemeğin severek yapılan yemek olduğuna inanıyoruz.

Mutfakta yapabileceklerimiz sizin isteklerinizle sınırlı.

Sıcacık bir çorbada, çayınızın yanındaki bir kurabiyede, dostlarınızla yiyeceğiniz bir yemekte buluşmak üzere...


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız