Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Profesyonel Köpek Eğitimi Uygulamaları Bireysel

1 yıl önce   Hayvanlar Alemi   İstanbul   9 Gösterim

₺2,500

  • img

0.0 yıldız

Fiyat: ₺2,500

Kayıtlı olduğu ilçe: İstanbul


Positive Dogs, İstanbul merkezli olmak üzere Türkiye genelinde 16 eğitim akademisiyle hizmet vermektedir. Tüm köpek eğitimi branşlarının uygulandığı merkezler Avrupa standartlarında dizayn edilmiştir. Tuvalet Eğitimi, puppy eğitimi, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, koruma eğitimleri ve tüm branş eğitimleri uygulanmaktadır.

Eğitimler eğitim akademilerinin yanı sıra köpek sahiplerinin yerinde yapılabilmektedir.Bu eğitim modeli özellikle köpeğinden ayrılmak istemeyen köpek sahiplerinin tercih ettiği ve özellikle temel itaat eğitimi-tuvalet eğitimi gibi problemlerin çözümüne yapılacak eğitim çalışmaları içeren paketlerin uygulanırken tercih edilmesi gereken bir yöntemdir.

Köpek eğitimleri paket programlardır. Her bir eğitim paketinin ortalama süresi 4 haftadır. Bu süreci köpeğin yaşı, ırkı ve alacağı eğitim değiştirebilmektedir.

Köpek eğitimi hizmetleri sunan Positive Dogs tüm eğitimlerine garanti vermektedir. Ve bununla birlikte eğitim tamamlandıktan sertifika vererek yavruların mezuniyetlerini sağlamaktadır.

Köpeğinizin eğitim almasını istiyorsanız, Positive Dogs Eğitim Akademisi ile iletişim kurabilirsiniz.

 


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız