Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

MERT GİYİM İŞ ELBİSELERİ Bireysel

3 hafta önce   Sarı Sayfalar   İstanbul   238 Gösterim

0.0 yıldız

Bilgiler

Telefon 0212 544 51 34
Ünvan MERT GİYİM İŞ ELBİSELERİ
Adres Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Cad. Çizmeci İş Merkezi, D:No:87/58
Cep Telefonu 0542 436 00 50
Faks 0212 5445134
Web Sitesi www.mertgiyim.com
E-mail mertgiyim@mertgiyim.com
Yetkili Kişi Fikret Şentürk
Özellikler:
Kredi Kartı Geçerli
Otopark
Wifi

Kayıtlı olduğu ilçe: İstanbul


Mert Giyim İş Elbiseleri, 2000 yılında kurulmuş ve kurumsal firmaların kimliğini yansıtan, istekleri doğrultusunda ürün tasarımları ile birlikte personel kıyafetlerinin yurtiçi üretim ve satışları başta olmak üzere yurtdışı pazarlarında da bu ürünlerin ihracatını gerçekleştiren bir şirkettir.

Üretim faaliyetlerini günümüzde de sürdürdüğü Bayrampaşa (imalat - mağaza) / İSTANBUL şubesinde iş elbisesi olarak sektörel adımlarını ilk burada atmıştır. 

"-Mert Giyim İş Elbiseleri’ nin koordine merkezi olarak kabul edilen ve ekibimizin imalat süreçlerini ilerlettiği hem mağaza hem üretim alanı Bayrampaşa (İmalat – Mağaza) şubemizdir. İş elbiseleri, medikal giyim, aşçı kıyafetleri, garson elbisesi ve güvenlik kıyafetleri gibi çeşitli kategorilere hitap ediyoruz. -Kurumsal firmaların ihtiyaç duyduğu personel kıyafetlerini, numune örnek çeşitliliğimiz ve imalat gücümüz sayesinde en kısa sürede firmaların kimliğini yansıtan kararlar almalarına ve bizi tercih etmelerine yardımcı oluyoruz."

%100 müşteri memnuniyetini, üretim kalitesinin yanında iş ortaklarına sunmuş olduğu profesyonel hizmet anlayışı ile ilk günden beri devam ettirmektedir.


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız