Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Erken Bilgisayar Yazılım ve Donanım Sistemleri Kurumsal

9 yıl önce   Sarı Sayfalar   Şehitkamil   136 Gösterim

4.0 yıldız

Bilgiler

Telefon 0342 324 2229
Adres İncilipınar Mah. Nail Bilen Cad. Halı Sarayı Kat: 1 No: 143 şehitkamil / Gaziantep
Faks 0342 324 2229
Web Sitesi http://www.erkenbilgisayar.com

Konum


Kayıtlı olduğu ilçe: Şehitkamil


Erken Bilgisayar 2009 yılında Gaziantep te kurulmuştur.

Faaliyet alanlarımız web site tasarım , domain , hosting satışı , google arama motoru optimizasyonu ve google da ilk sayfaya çıkarma ve teknoloji ürünleri satışı ve Teknik Servis Hizmetidir.

Hedefimiz teknoloji sektörünün kalite artışına katkıda bulunmak , yazılım ve tasarım alanında ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak, yeni girişimlerle yeni iş sahaları oluşturmaktadır.

Tasarım , yazılım ve seo işlerinde müşterimize en yüksek şekilde geri dönüşüm olucak şekilde proje üretme ve çalışma yapmayı kendimize iş prensibi olarak benimsedik.

Teknoloji ürünleri satışında www.erkenteknoloji.com ile online satış mağazamız 24 saat hizmet etmektedir. online satış mağazamızda 90 Tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz , satın aldığınız her ürün en geç 2 günde kapınıza teslim ulaştırılır. Erkenteknoloji.com dan çok uygun taksitlerle ürün satın alabilirsiniz. Erkenteknoloji.com dan satın aldığınız ürünün teknik desteğini ve garanti desteğini tek yetkili distribütörden alırsınız.


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız

Misafir 9 yıl önce

Güvenilir kapsamlı en iyi firmalardan biri


Misafir 9 yıl önce

güzel tasarımlar yaparak işlerine çok önem veren bir firma 3 yıldır çalışıyoruz çok memnunum temiz kişiliğe sahip insanlar