Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Cemile Sultan Korusu Kurumsal

7 yıl önce   Sarı Sayfalar   Üsküdar   11 Gösterim

5.0 yıldız

Bilgiler

Telefon 0216 308 4943
Ünvan İstanbul Ticaret Odası Eğitim ve Sosyal Hizmetler Vakfı Koru Tesisleri
Adres Kandilli Mahallesi, Ömürtepe Yokuşu Sokak, No: 6, Üsküdar, İstanbul
Faks 0216 332 0239
Web Sitesi http://www.cemilesultan.com

Konum


Kayıtlı olduğu ilçe: Üsküdarİstanbul Kandilli'deki tarihi Cemile Sultan Korusu, İTO eliyle canlandırılmış, kurumakta olan yüzlerce ağaç kurtarılmış, 2000 yeni ağaç dikilmiş ve çevre düzenlemesi yapılmıştır.

Koruda yer alan İstanbul Ticaret Odası Tesisi; yüzme havuzu, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortları, açık ve kapalı restoranları ile mükemmel bir tesis olarak hizmet vermektedir.

İstanbul Ticaret Odası üyeleri rezervasyon yaptırarak restoranlardan yararlanabilmektedir. Diğer aktivitelerden yararlanabilmek için tesis üyeliği gerekmektedir.

Üyelik ücreti 4. 500. TL'dir. İstanbul Ticaret Üniversitesi öğrencileri de tesisten yararlanabilmektedirler.


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız

Misafir 6 yıl önce

İTO Eğitim ve Sosyal Hizmetler Vakfı üyeleri yararlanabiliyor. İstanbul Ticaret Odası'na kayıtlı üye şirket yöneticilerinin ve ailelerinin girebildiği 100 dönümlük koca bir mekan. İTO üyeleri vakfa 150 TL (önceden 4500 liraydı) odeyerek üye olabiliyorlar. Koru içerisinde, restoranlar, yürüyüş alanları, parklar, spor tesisleri var. Bunların yanında harika bir boğaz manzası var.


Misafir 6 yıl önce

İTO üyelerinin girebildiği bir yer sanırım. Üyelik şartları nedir nasıl bilgi alabilir. Cemile Sultan'da düğün nişan vs organizasyonlarda yapılıyor sanırım.


Misafir 10 yıl önce

Kaliteli restoranları ve muhteşem İstanbul manzarası ile belkide en güzel koru. Düğün için yemek için toplantı ve diğer organizasyonlar için harika bir mekan.