Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Çelik Mobilya Ve Dekorasyon Atölyesi Kurumsal

3 yıl önce   Sarı Sayfalar   Şehitkamil   88 Gösterim

0.0 yıldız

Bilgiler

Adres Karacaoğlan Mah 33. Cd Eski Firat Pol. Yanı

Konum


Kayıtlı olduğu ilçe: Şehitkamil


2004 yilinda Gaziantep` te Kurulan Eşsiz ve Benzersiz Yeni Tasarimlar ve Üretkenlik Yapısı ile Evlerinizin ve isyerilerinizin tasarimini 13 yillik tecrübeye sahip personelimiz ile profesyonel bir şekilde gerçeklestiriyoruz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz! Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda evinizin ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

BİZİ ARAYIN! Gaziantep şehir merkezinde ve çevre ilçelerdeki; Evlerinizin (Kapilarina (ahsap, amerikan, cnc, dekoratif modeller ile) mutfak dolabina hiltona, vestiyere, yatak odasına, salon takımına) ve isyerleriniz icin yeni dekorasyon tasarim icin bize: 0537 888 39 23 numarali telefondan ulasin.


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız