Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Abiye Roof Nargile Cafe Bar Kurumsal

1 yıl önce   Sarı Sayfalar   İstanbul   204 Gösterim

0.0 yıldız

Bilgiler

Adres Çırağan Cad Yalı Sk. No: 3 Beşiktaş, 34330 Beşiktaş, İstanbul
Web Sitesi https://www.abiyeroof.com

Konum


Kayıtlı olduğu ilçe: İstanbul


RooF Abiye Nargile Cafe & Bar

Hafızalara İstanbul’da canlı müzik konusunda fenomen bir marka olarak kazınan Abiye, pencerelerini İstanbul Boğazı’na açtı. Teras keyfi Abiye Roof ile İstanbul Boğazı’na açıldı. Artık Abiye’de canlı müzik gecelerine doyamayanlar, Abiye’nin büyüleyici İstanbul manzarasına açılan terasında, yani Abiye Roof’ta boğaz keyfi yaşayacak.

Türk ve dünya mutfaklarından zengin seçenekler sunan Abiye Roof, geniş barı ve nargile seçenekleri ile yetinmeyip, oldukça zengin bir mutfağı misafilerine açıyor. Geceleri Boğaziçi Köprüsü’nün ve boğazın ışıkları ile büyüleyen Abiye Roof, sabahın erken ışıkları ile birlikte misafirlerini kahvaltıya davet ediyor.

Abiye Roof oldukça zengin bir menü ile misafirlerini karşılıyor. Abiye Roof menüsü alkollü kokteyller, dünya ve Türk mutfağından ana yemekler, bol bira çeşitleri, Türk damak tadına uygun fast food seçenekleri, soğuk kahve ve milkshakeler ile frappeler, zengin kahvaltı, makarna çeşitleri, gerçek meyveler kullanılarak aromalandırılan nargile harmanları, salatalar, sıcak atıştırmalıklar, şarap kavı, ithal içkilerden oluşan seçkisi ve tatlılar gibi geniş ve seçkin bir yelpazeden oluşuyor.


 
Not: Görüş yayınlayabilmek için, oturum açmalısınız. Üye değilseniz buraya tıklayınız